Tel.: +421 907 797 236

Detský čin roka prináša Dobrý pocit pre dospelých

KATEGÓRIA: Tlačové správy

Jubilejný 20. ročník projektu Detský čin roka prináša novinku – podcast pod názvom DOBRÝ POCIT - od detí k dospelým a od dospelých k deťom. Skúsená moderátorská dvojica Katka Brychtová a Ludwig Bagin v ňom vedú rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi o tom, ako v dnešnej náročnej dobe žiť zmysluplný život. Autorkou projektu a jednotlivých tematických okruhov je Eva Kotláriková. Témy rozhovorov vychádzajú z príbehov z Detského činu roka – popisu dobrých skutkov, ktoré deti za 20 rokov trvania projektu vykonali. Ich obsah v rozhovore sprostredkuje dlhoročná koordinátorka projektu Magdaléna Fábryová. Prvé tri epizódy budú odvysielané do konca roku 2020.

Prvý rozhovor s koučkou Janette Šimkovou bude venovaný téme Šťastia, jeho prežívania a faktorov, ktoré ho ovplyvňujú a bude odvysielaný 16.12.2020.  Tému Vďačnosti sprostredkuje druhý decembrový rozhovor, tentoraz so psychológom Alešom Bednaříkom, ktorý sa dlhé roky venuje psychológii šťastia. Hosťami tretieho, predvianočného vydania podcastu s témou Nádeje budú kazateľ Daniel Pastirčák a psychológ Juraj Kačo. 

V dnešnej dobe COVID krízy po náročnom roku 2020 obzvlášť pred Vianocami potrebujeme všetci načerpať silu a pozitívnu energiu. Jej zdrojom v našej tesnej blízkosti môžu byť aj naše deti, ich odvaha, statočnosť a radosť z dobra, ktoré vedia posúvať ďalej. Nechajte sa inšpirovať a nalaďte sa na Dobrý pocit. 

Jednotlivé epizódy nájdete na podstránke Podcasty.


späť

Partneri projektu

Strategický partner:
Nadácia Orange
Generálny partner:
Autocont
Mediálny partner:
nadaciaorange

Projekt prebieha pod čestnou záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Copyright © 2021. Občianske združenie Detský čin roka
Partner webstránky: AlejTech – tvorba webstránok
Občianske združenie Detský čin nemá zamestnancov, projekt realizujeme popri práci, pripravujeme a tlačíme pedagogické materiály, ktoré školy zdarma využívajú na hodinách etickej výchovy a občianskej náuky, a každý rok bojujeme o finančnú udržateľnosť.
PODPORTE Detský čin roka